Příčinou mých potíží je tvrdý alkohol

Zdravím všechny dnaře.

Moje jméno je Bohouš a je mi 44 let.

K pití alkoholu mne nikdy nemusel nikdo přemlouvat. Jsem zedník a přes tejden jsem vypil  v práci každej den asi tři piva. O víkendu jsem to vždycky roztočil trochu víc. Běžně přišly na řadu kořalky, hlavně můj oblíbenej rum.  Do 40 let bylo všechno v pohodě. Občas kocovina a jelo se dál. Jsou to tři roky zpátky co mne začalo pobolívat koleno pravé nohy. Jednou jsem se k ránu  probudil s prudkou bolestí. Koleno jsem nedokázal ohnout a při sebemenším pohybu to děsně bolelo. Manželka mne odvezla k doktorovi a ten mi řekl, že má podezření na dnu. Když přišly výsledky z laboratoře, vše se potvrdilo. Co vám budu povídat. Zažil jsem tehdy pekelný chvíle kvůli bolesti, ale taky proto, že jsem po dvaceti letech týden abstinoval.

Dnes se snažím pít co nejmíň. Úplně bez piva si ale svůj život představit nedovedu. Dnes si dám obden jedno pivo. Víkendy vydržím tak s pěti. Záchvat dny mě chytne tak jednou za půl roku. To mi pak pomáhají jen injekce.

 

 

6 komentářů u “Příčinou mých potíží je tvrdý alkohol

  1. No chemie by měla být až to poslední. Já mám teď od záchvatů dny už rok pokoj. Každej den piju zelený ječmen. Odkyseluje organismus a fakt to zabírá.

    • Z přírody je také hodně účinná bříza, jasan nebo jehlice. Zvlášť teď na jaře je čas na březovou a kopřivovou dietu 😀 mám na sobě vyzkoušeno.

  2. Mě pomáhá čaj z přesličky rolní nebo kopřivy. Stačí 1 až 2 dny pít průběžně po celý den asi 1 litr odvaru. Také kopřiva nebo plavuň má dobré účnky.

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *